Sari la conținut
MOTRA
1 / 15
Rulată Profesionist (dealer) Dealer verificat

Volkswagen Touareg3.0 V6 TDI BlueMotion

2017 · 238.257 km · Diesel · Automată

Otopeni, Ilfov

17.999 €

≈ 96.057 lei la cursul BNR de azi (5,3368 lei/€)

Rată de la ~305 €/lună · orientativ

Publicat acum 15 zile · 180 vizualizări

An2017
Kilometraj238.257 km
CombustibilDiesel
CutieAutomată
Putere262 CP
Capacitate2.967 cm³
CaroserieSUV
logo1.roMOTRA recomandă Site web și branding pentru parcuri auto Site, siglă și identitate vizuală care vând — făcute pentru dealeri. Vezi oferta

Cât ar fi rata pe lună

Rată estimată 305 €/lună Finanțat: € · dobândă 9,9%/an Total plătit: €

Orientativ. Dobândă fixă de 9,9% pe an, fără comisioane și asigurări. Oferta reală o dă banca sau firma de leasing.

Publicitate pe MOTRAMOTRA recomandă Spațiul acesta poate fi al tău Ajunge la cumpărători de mașini din toată țara. Oferte de lansare pentru firme auto. Cere ofertă

Detalii tehnice

Marcă
Volkswagen
Model
Touareg
Versiune
3.0 V6 TDI BlueMotion
An fabricație
2017
Kilometraj
238.257 km
Combustibil
Diesel
Capacitate cilindrică
2.967 cm³
Putere
262 CP
Cutie de viteze
Automată
Caroserie
SUV
Culoare
Maro

Istoric și stare

Stare
Rulată
Stare tehnică
Fără avarii declarate
Înmatriculat în România
Nu

Descriere

VOLKSWAGEN TOUAREG

***

Motor 3.0 Diesel 262Cp / Euro 6

***

4 Motion - Tractiune Integrala 4x4

***

Cutie Automata

Tapiterie Piele

Scaune Incalzite

Portbagaj Electric

Drive Mode - Normal / Zapada / OffRoad …

Scaune cu Reglaj Full Electrice + Memorii

Faruri LED Inteligent Light

Suspensie Reglabila Adaptiva

Navigatie Mare Color 3D cu Touchscreen

Pilot Automat cu Functie de Franare

Dublu Climatronic

Volan din Piele si Comenzi

Drive Assist

Start / Stop

Jante Aliaj Originale pe 20

Pachet Nichel la Exterior

Torpedou cu Racire

Oglinzi Rabatabile Electric

Stopuri pe LED

Oglinzi Electrice Heliomate si Incalzite

Controlul Dinamic al Stabilitatii DSC

Pachet Lumini Abientale la Interior - La Picioare , Manere si Ornamente

Pachet Lumini Ambientale la Exterior - La Oglinzi , Manere

Cotiera Centrala

Voice Control - Comenzi Vocale

Senzori de Parcare Fata + Spate cu Afisaj

Senzori de Lumini cu Functia Auto

Proiectoare de Ceata

Geamuri Heliomate

***

Kilometrii Reali, Carte Service cu toate Reviziile la zi , Fara Falsuri si Minciuni

***

Acceptam si masina dvs la schimb ca avans + diferenta Buy-Back

***

Pentru Mai multe detalii sunati : 0770354782

***

Posibilitate Cumparare in Rate / Credit / Leasing si FARA AVANS

***

Finantare Partial sau Total Persoane Fizice cu Buletinul si Venituri Declarate ( Salarii , Pensii , Diurne , Drepturi de Autor , PFA ) cu Diferenta sau chiar si Fara Diferenta

***

Finantare Credit Auto pentru Firme si FARA AVANS

***

Oferim Optional Servicii de Transport a Autoturismului la Domiciliul Clientului

Alte mașini de la Folly Auto

Toate →
Dacia Logan 2021 15

Dacia Logan

2021 · 159.586 km · Benzină · Manuală

8.000 €
Audi A5 2010 15

Audi A5 Coupe Diesel Cutie Automata Piele Navigatie Xenon Led

2010 · 300.000 km · Diesel · Automată

6.500 €
BMW X6 2013 15

BMW X6 M 3.0 Diesel 381Cp

2013 · 300.000 km · Diesel · Automată

13.999 €
Mercedes-Benz Vito 2015 15

Mercedes-Benz Vito

2015 · 300.000 km · Diesel · Automată

17.999 €
Peugeot 508 2021 15

Peugeot 508 TVA DEDUCTIBIL An 2021

2021 · 138.853 km · Diesel · Automată

16.999 €
BMW X5 2014 15

BMW X5 F15 3.0 Diesel 258Cp TVA DEDUCTIBIL

2014 · 219.863 km · Diesel · Automată

17.999 €
BMW Seria 7 2021 15

BMW Seria 7

2021 · 254.346 km · Hibrid · Automată

39.000 €
Nissan Qashqai 2011 15

Nissan Qashqai Tekna 2.0 Diesel Piele Panoramic Navigatie

2011 · 239.087 km · Diesel · Manuală

6.999 €
17.999 € ~305 €/lună

Alegi ce categorii permiți. Le poți schimba oricând.

Fără ele site-ul nu funcționează: sesiunea și contul tău, protecția formularelor, coșul, alegerea aspectului și chiar această alegere despre cookie-uri. Nu se pot opri.

Mereu active

Ținem minte ce cauți și ce anunțuri ai văzut, ca să-ți arătăm pe prima pagină mașini potrivite. Datele stau în browserul tău și, dacă ai cont, în contul tău. Fără acord, prima pagină arată la fel pentru toți.

Ne ajută să numărăm vizitatorii unici: browserul tău ține un număr aleator (motra_vid), fără nume, cont sau IP, ca să nu te numărăm de două ori. Nu folosim servicii de statistici ale altor firme; dacă vom folosi, le trecem în Politica de cookies și pornesc doar cu acordul tău.

Ar servi la măsurarea campaniilor de reclamă (de exemplu Google Ads sau Meta) și la reclame potrivite pentru tine. Acum nu folosim niciun astfel de serviciu; pornesc doar cu acordul tău.

Detalii: Politica de cookies · Politica de confidențialitate